KONST / Litografier / Färglitografi 15385084
nr 1538 5084
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Konstnären. Signerad, numrerad 112/200. Färglitografi, bildmått: 47x51 cm, yttermått inklusive ram: 71x72 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:38:51
100 kr
150 kr
200 kr
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki